SPRZĄTANIE GOLGOTY

Jak co roku przed odpustem parafialnym ku czci Chrystusa Króla wielkie sprzątanie Golgoty i terenu wokół niej - w końcu to Pan Jezus będzie szedł w procesji Eucharystycznej po naszej Golgocie. Przyszło bardzo dużo naszych parafian i nie tylko parafian :-). Sprzątanie zakończyliśmy pyszną zupą i ciastem z kawą. Dziękuje wszystkim, którzy ofiarowali swój czas, pracę by to miejsce wyglądało jeszcze piękniej.

o. Grzegorz, proboszcz.

FOTOREPORTAŻ Z PIELGRZYMKI DO MEDZJUGORIE
20-28 października 2017

DOŻYNKI PARAFIALNE

W niedzielę 27 sierpnia odbyły się w naszej parafii dożynki, których gospodarzami w tym roku byli mieszkańcy Westrzy na czele z Panią Sołtys Mariolą Karolak.

PÓŁKOLONIE

Półkolonie rozpoczęte. Na otwarcie był grill, zupa z kotła, świeże warzywa, ciasto drożdżowe i kawa. Gościliśmy wiernych z parafii, przyjaciół a  szczególnie osoby, które pomogły i wspomogły w zorganizowaniu i sfinansowaniu tych półkolonii.

PROCESJA BOŻEGO CIAŁA

W czwartek, 15 czerwca obchodziliśmy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Z Chrystusem utajonym w Najświętszym Sakramencie przeszliśmy w uroczystej eucharystycznej procesji.

PARAFIALNY DZIEŃ DZIECKA

Co prawda Dzień Dziecka przypada 1 czerwca, lecz dla takich atrakcji jakie były na ranczu Państwa Celmerów warto było poczekać.