SPOTKANIE OPŁATKOWE

   W niedzielę 14 styczna odbyło się spotkanie opłatkowe, które  zorganizowane zostało głównie z myślą o najmłodszych z naszej parafii. Spotkanie rozpoczęło się  odczytaniem fragmentu Pisma Świętego oraz dzieleniem się opłatkiem. Potem przyszedł czas na śpiewanie kolęd do których przygrywali członkowie scholi. 

   Podczas spotkania nie zabrakło zabawy tanecznej w której najmłodsi chętnie brali udział. Dzieci z niecierpliwością czekały na spotkanie z Mikołajem. Gdy wreszcie się pojawił wywołał wiele radości i uśmiechu na ich twarzach. Aby otrzymać prezent każde dziecko musiało rozwiązać zagadkę, pytania nie były łatwe ale dzieci świetnie sobie z nimi poradziły i każdy milusiński otrzymał upominek. Wszyscy goście ugoszczeni zostali herbatą, kawą i ciastem. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej, rodzinnej  atmosferze.