WYZYTACJA BISKUPIA PARAFII


W dniu 29 września odbyła się w naszej parafii wizytacja Ks. Biskupa Damiana Bryla. Program wizytacji był następujący:
- Msza św. o 10.00 podczas której było przywitanie Ks. Biskupa, sprawozdanie proboszcza i namaszczenie chorych. Po Mszy św. odbyło się spotkanie wiernych z Ks. Biskupem na salce klasztornej.


- 12.00 spotkanie w Szkole w Parczewie z dziećmi i nauczycielami.
- 15.00 Modlitwa za zmarłych w kościele i przy grobowcu Pasjonistów.

- 16.00 Wspólnoty – spotkanie z Radą Parafialną i przedstawicielami grup i wspólnot parafialnych.
- 18.00 Msza św.

Dziękujemy Ks. Biskupowi, że odwiedził naszą Parafię. Za odprawione Msze św., wygłoszone homilie i błogosławieństwo. Mamy nadzieję, że Jego Ekscelencja będzie mile wspominał pobyt na sadowskiej górce.

 

 

C O V I D 
  Drodzy Parafianie, w związku z obostrzeniami związanymi z pandemią prosimy, aby dostosować się do obowiązujących wymogów sanitarnych: o zakładanie maseczek, dezynfekcje rąk i zachowanie bezpiecznej odległości.