I KOMUNIA ŚWIĘTA 

   Pierwsza Komunia święta jest dla dzieci zawsze wielkim przeżyciem, bowiem to pierwsze osobiste spotkanie z Jezusem. W tym roku do sakramentu przystąpiło dwadzieścia troje dzieci w tym jedenaście dziewczynek i dwunastu chłopców.

   Uroczystość tradycyjnie rozpoczęła się pod krzyżami na Golgocie, gdzie Ojciec proboszcz powitał i pobłogosławił wszystkie dzieci. Następnie błogosławieństwa udzielili im rodzice. Dzieci procesyjnie weszły do świątyni. Cała uroczystość przebiegła w podniosłej atmosferze zarówno modlitwy jak i uśmiechów i wzruszeń. Na zakończenie dzieci podziękowały swoim paniom katechetkom, wychowawcom, ojcu proboszczowi, panu organiście który wraz ze scholą przygotował piękną oprawę muzyczną, oraz wszystkim którzy przyczynili się do przygotowania tej uroczystości przyjęcia po raz pierwszy Pana Jezusa.