Ogłoszenia 17 czerwiec

1.      Dziś po Mszy o g. 9.30 spotkanie dla Kół Różańcowych

2.      Jest gazeta Opiekun.

3.      Na tacę remontową złożono tydzień temu 3 tys. zł. Bóg zapłać.

4.      W najbliższa sobotę o 10.00 wyjazd do św. Józefa w Kaliszu

5.      W najbliższa sobotę przypada Dzień Ojca

6.      Za tydzień po Mszy o godz. 11.00 - spotkanie z Radą Parafialną

7.      25 czerwca w poniedziałek, o godz. 19.00 spotkanie dla ministrantów.  Zapraszamy również nowych kandydatów.

8.      Półkolonie dla dzieci i rodziców 17, 18, 19, 20 lipiec. Dziś zbieramy ofiary do puszek na ten cel. Ostatnie spotkanie przed półkoloniami w poniedziałek, 2 lipca, o godz. 19.00. Przy zapisie potrzebny jest PESEL  dziecka i rodzica.

9.      Od 19 do 27 października wyjazd pielgrzymkowy do Medziugorie. Prosimy przed wakacjami o uzupełnianie wszelkich formalności z tym związanych.

10. Od 25. 06. 2018 do końca sierpnia w naszym kościele będzie wystawa pokazująca sytuację chrześcijan w 14 krajach  świata, gdzie samo bycie chrześcijaninem pociąga za sobą wiele cierpień, a przyjęcie i wyznawanie wiary w Jezusa często karane jest śmiercią. Wystawa była prezentowana już 39 kościołach Diecezji Kaliskiej i kilku szkołach. Dziękujmy Bogu z całego serca za to co mamy i doceńmy to, że żyjemy w kraju wolnym od prześladowań i jeśli możemy przyjdźmy z pomocą prześladowanym chrześcijanom. Potrzebna jest modlitwa i konkretna pomoc materialna.